Firma GRUNTER posiada w swoich szeregach ludzi czynnie pracujących w branży budowlanej i deweloperskiej od 2001 roku. Swoje inwestycje sukcesywnie realizujemy na rynku lokalnym, specjalizując się w budowie energooszczędnych domów jedno i wielorodzinnych. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji: rozpoczynając od fazy indywidualnego projektu, przechodząc przez etap budowy, kończąc na pełnych pracach wykończeniowych, łącznie z ogrodzeniem terenu.

Swoją działalność opieramy na doświadczeniach najlepszych firm na rynku. Starannie przygotowujemy się do każdej inwestycji, a naszym priorytetem jest solidność oraz estetyka wykonania, co sukcesywnie uzyskujemy, stosując najlepsze materiały budowlane i sprawdzone technologie. Działamy w przemyślany sposób, w fazie projektowania zwracając szczególną uwagę na funkcjonalność tworzonych przez nas budynków.

Realizowane przez nas inwestycje w pełni spełniają najwyższe standardy oraz gwarantują Państwu bezpieczną przyszłość. Stawiamy na rzetelność, jakość obsługi i wykonania oraz atrakcyjność oferty.

Serdecznie zachęcamy do współpracy!