25 maja 2018 wchodzi w życie RODO, czyli unijne Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych.

Dbając o bezpieczeństwo danych naszych Klientów zapewniamy, że: przestrzegamy obowiązującego prawa, utrzymujemy standardy i środki ochrony danych osobowych, gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo powierzanych nam danych.

W związku z powyższym chcielibyśmy poinformować naszych użytkowników w jaki sposób działamy.


Kto jest administratorem moich danych osobowych?

  •  Administratorem danych osobowych przetwarzanych przez serwis GRUNTER.PL jest F.U.H. GRUNTER Piotr Kruk, Tajęcina 60A, 36-002 Jasionka k. Rzeszowa o NIP: 813-106-11-82, REGON: 691776308

Czy moje dane są przetwarzane przez osoby trzecie?

  • Pragniemy poinformować, iż administrator nie przekazuje Państwa danych osobowych do podmiotów trzecich.

Które funkcjonalności serwisu GRUNTER.PL mogą powodować, przetwarzanie danych osobowych?

  • Formularz kontaktowy
  • Korespondencja seryjna w celach marketingowych
  • Użycie danych kontaktowych np. firmowego adresu e-mailowego. Przykład: Wysyłając wiadomość na nasz firmowy adres skrzynki e-mail, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu świadczenia usług.  Jednocześnie informujemy, że macie Państwo, prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.

Jakie funkcjonalności serwisu ulegną zmianie?

  • Komentowanie wpisów, postów zamieszczonych w serwisie GRUNTER.PL od dnia 25.05.2018 r.  zostało wyłączone przez administratora. Możliwa natomiast jest aktywność za pośrednictwem wtyczek zewnętrznych serwisów społecznościowych np. facebook’a, jednakże administrator serwisu GRUNTER.PL nie odpowiada za przetwarzanie Państwa danych przez zewnętrzne serwisy.
  • Formularz kontaktowy dostępny na stronie został uaktualniony. Od teraz, aby skontaktować się z nami, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jak wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych ?

  • Ufamy, iż kontakt z nami będzie dla Państwa satysfakcjonujący. Jeśli jednak z jakichś powodów życzą sobie Państwo, abyśmy zaprzestali przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail: grunter@interia.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres firmowy. Administrator danych osobowych zaprzestanie składowania i przetwarzania danych jednakże, utracą Państwo możliwość korzystania z w/w funkcjonalności.